روغن درخت چای

• روغن درخت چای از برگ های درختچه بومی استرالیا بدست می آید.
  • موثر در بسیاری از بیماری های پوستی.
  • ضد عفونی کننده و ضد قارچ فوق العاده.
  • دهان شوی و از بین برنده بوی بد دهان.
  • تاثیر بالا بر روی پوست و مو.

چگونه می توان از روغن های طبیعی برای مرطوب کردن چهره و بدن استفاده کرد

روغن مرطوب کننده 

مرطوب كردن روغن ممكن است براي برخي ضد حساس باشد ، به خصوص اگر پوستي داراي مقدار زيادي روغن يا سبوم باشد. اما اینجاست که اوضاع تغییر می کند: پوست شما فقط روغنی است زیرا تمام رطوبت مورد نیاز خود را دریافت نمی کند ، و برای جبران روغن بیش از حد تولید می کند.

روغن بادام شیرین (بدن و صورت).

عالی برای صورت و بدن ، در اسکراب ها و مرطوب کننده ها.

روغن نارگیل خام (فقط بدن).

باعث می شود پوست شما مانند مخمل باشد. همچنین برای قطعات بانوی شما بسیار عالی است. از روی بدن استفاده کنید ، نه روی صورت. یک استاندارد در عمل آیورودا. از آنچه در آشپزخانه خود دارید استفاده کنید.

روغن هسته زردآلو (بدن و صورت).

شبیه به روغن بادام شیرین اما وزن کمی سبک تر ، دوست دارم وقتی پوست صورتم به کمی مرطوب کننده اضافی نیاز دارد از روغن هسته زردآلو استفاده کنم یا کمی احساس حساس شود.

روغن دانه گل رز (بدن ، صورت و مو).

روغن سبک وزن و سرشار از بتا کاروتن و سرشار از اسیدهای چرب امگا است. برخی شواهد حکایتی حاکی از آن است که روغن بذر گلاب ممکن است ظاهر زخم ها و بافت اسکار نرم را به حداقل برساند. استفاده از صورت و بدن و از بین بردن موهای زائد.

روغن کنجد خام (بدن و صورت).

بسیار مناسب برای خشک کردن پوست خشک یا حساس ، به ویژه در ماه های سرد سال. یک استاندارد در عمل آیورودا. از بدن و صورت استفاده کنید.

روغن جوجوبا (بدن و صورت).

یک روغن سبک وزن مناسب برای بدن و صورت است که در اکثر فروشگاه ها به طور گسترده ای قابل دسترسی است. همچنین برای از بین بردن آرایش نیز مفید است.

روغن زیتون (بدن و صورت).

عالی برای لکه دار کردن پوست خشک در خرج کردن. این وزن سنگین است ، بنابراین در صورت نیاز به آبرسانی عمیق باید از آن استفاده کرد. از آنچه در آشپزخانه خود دارید استفاده کنید.

چگونه می توان از روغن های طبیعی برای مرطوب کردن چهره و بدن استفاده کرد

روی پوست تمیز و مرطوب یا خشک ، مقدار زیادی روغن را به آن میمالم. روغن را به پوست ماساژ دهید.

زمان ماساژ هرچه روغن بدن خود را بمالید ، به خود ماساژ دهید. همیشه سکته های خود را به سمت قلب حرکت دهید.

موارد دلخواه عبارتند از:

یاس و درخت عرعر

گلاب و چوب صندل

نرولی

صورت.

من تمام آرایش را با روغن استفاده شده بر روی پنبه پنبه پاک می کنم. برای مرطوب کردن صورت می توانید از همان روغن دقیقی که استفاده می کنید استفاده کنید. اگر ریمل شما لک است ، سعی کنید ابتدا آن را با مقداری آب گرم شل کنید.

صورتم را با عسل خام و بدون فیلتر شستشو می دهم. این پیوند چگونه و چرا را به شما یاد می دهد.

اختیاری: من از اسپریتز گل استفاده می کنم. مانند گلاب یا آب شکوفه نارنجی. فقط به این دلیل که احساس خوبی دارد و حتی بوی خوبی هم می دهد.

من با یک مقدار پیمانه بادام شیرین ، کنجد خام ، هسته زردآلو یا روغن بذر گلاب را مرطوب می کنم. من آن را مطابق احساس پوستم مخلوط می کنم.

زمان ماساژ همانطور که روغن صورت خود را میمالید ، به پوست لطیف صورتتان ماساژ سبک بدهید ، همیشه از سکته هایی استفاده کنید که به سمت بالا و خارج حرکت می کنند.

اگر احساس فانتزی دارم روغنهای صورت خودم را مخلوط می کنم. تمام آنچه شما نیاز دارید یک پایه یا روغن حامل است (مانند هر یک از روغنهای فوق) و یک یا چند روغن اساسی. چندین دستور العمل روغن صورت در کال و کلسیم وجود دارد

منبع : https://is.gd/lXMA2t

مواد شیمیایی روغن ,صورت ,، ,استفاده ,پوست ,مرطوب ,بدن و ,و صورت ,استفاده کنید ,می کنم ,را به ,روغن بادام شیرینمنبع

فروش آنلاین

وارد کنندگان مواد شیمیایی

خریداران مواد شیمیایی

خواص اسانس ها

عوارض استفاده از روغن های خوراکی

معرفی محصولات آرایشی

خواص روغن های خوراکی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان کتاب فروشی مرجعی برای سوالات متداول شما طراحی حرفه ای انواع کابینت با قیمتی مناسب آموزش رشته فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی مشاوره روانشناسی SubTitle Master کلاس های آموزشی تخصصی در تبریز فروشگاه اینترنتی digi2030 تمامی خدمات کسب و کار به صورت آنلاین